שידור חי

מתנגן עכשיו

Title

Artist

Background

מדריך שמחות בית השואבה תשע"ה של גאולה FM • מתעדכן

נכתב על ידי ב- 06/10/2014

גאולה FM מעדכנים אתכם בכל אירועי החג שמחות בית השואבה והקפות שניות בכל רחבי הארץ, הגולשים מוזמנים להוסיף עדכונים דרך שליחת מסר לשידור ונעדכן מיידית.

בחצרות האדמו"רים:

בעלזא:
בכל לילה מלילות חול המועד, יתקיים בסוכה הגדולה בקריית בעלזא בירושלים טיש אושפיזין בראשות כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א. המרכזי שבהם יערך בליל אושפיזין דיוסף, אז יחלק הרבי לחם כסגולה לפרנסה. ובמוצאי שמחת תורה, יישא הרבי מבעלזא שליט"א בפני אלפי החסידים המצטופפים בהיכל הטישים את ה'שטידיגע תורה' המפורסם.

צאנז:
בכל אחד מלילות חול המועד יערוך כ"ק האדמו"ר מצאנז שליט"א "טיש" בסוכה הגדולה בסמוך לביתו בהשתתפות מקהלת החסידות ובליווי תזמורת.
בנוסף במוצאי שמחת תורה, נערך מידי שנה בקריית צאנז בנתניה המעמד המרכזי של ההקפות השניות, אליו מגיעים אלפי חסידים מכל רחבי הארץ. בשיאן של ההקפות רוקד הרבי מצאנז במשך שעות ארוכות עם ספר התורה מחזה מפעים שמושך אליו גם אנשים רבים מהציבור הכללי.

תולדות אהרן:
בכל הלילות מתקיימת השמחה המסורתית שמושכת אליה אנשים מכל הארץ ובליל אושפיזין דאהרן השמחה נמשכת כל הלילה.

שמחות בית השואבה:
יום חמישי ה-9.10:

  • שמחת בית השואבה ברמת השרון בהשתתפות אוהד מושקוביץ, איציק דדיה, אמן הכינור דניאל אהביאל, ובליוויו של גרשון פריישטט. (אירוע פרטי)
  • הקלידן יהודה גלברמן עם הזמר אבי מילר בישיבת אור שמואל בירושלים.
  • שמחת בית השואבה המרכזית שע״י עיריית לוד, יחד עם הזמר והיוצר יהודה דים, בליווי תזמורתו של דביר כהן.
  • שמחת בית השואבה המרכזית בביתר עילית עם הזמר שמחה פרידמן ועשרה נגנים בשעה שמונה בערב ברחבת בית הכנסת חב״ד רח׳ המגיד ממעזריטש 47
  • חסידות נדבורנה ירושלים עם משה ברנדווין ויחיאל עקשטיין.
  • ישיבת עטרת שלמה בירושלים עם שייע ברים ויוסף דוידוביץ
  • אור אלחנן הישיבה הקטנה: הזמר בערל צוקר בליווי תזמורתו של מוטי הכט
  • ישיבת שערי תורה ברחוב סורוצקין: משה קלמנוביץ
  • ישיבת ים התורה בירושלים עם הזמר רולי דיקמן והאורגניסט שמואל יפת
  • קהילת חב"ד ברחובות תחגוג במגרש הספורט של בית הספר 'עמיחי' עם הזמר מנדי ג'רופי, אילן טויטו ולהקתו, ועם מקהלת הילדים של יניב בן משיח בניצוחו של יוסי מדר.
  • בתל אביב בבית הכנסת 'אליהו הנביא' בתל אביב, עם עמירן דביר ותזמורתו.
  • האירוע המרכזי בקרית אתא עם הזמר יוני ברגר ותזמורת מורחבת של שניאור רוזנבלום.
  • בבת ים ברחבת המצבה בעיר, עם אבי בן ישראל ותזמורתו.
  • במרכז העיר בת ים בקהילה החרדית, עם יהודה גלילי ותזמורתו.
  • בבית הכנסת המרכזי בשיכון ה' בראשות הגרמ"ב זילברברג, בליווי תזמורת ובהשתתפות גדולי ישראל.
  • בבית הכנסת קהילת ישיבת ארחות תורה בבני ברק, שמחת בית השואבה ולחיים לרגל הרחבת בית המדרש ברחוב רבי עקיבא.
  • בבית הכנסת 'שלום ורעות' בבני ברק בראשות הגר"ש מחפוד, עם הזמר משיח אביבי ותזמורתו.
  • ישיבת 'אור שמואל' בירושלים עם הזמר אבי מילר והאורגניסט יהודה גלברמן.
  • ישיבת לומז'ה בפתח תקוה, עם שמשון דניאל וארל'ה בנדר.
  • בביהמ"ד צאנז ברחוב יהודה הלוי בבני-ברק, עם האורגניסט יצחק ליבוביץ והזמר משה שפריי.
  • ישיבת 'אור אלחנן' לצעירים בשכונת גבעת שאול בירושלים עם הזמר בערל צוקר ועם מוטי הכט ותזמורתו.
  • ישיבת בין הזמנים 'נווה יעקב' בבית בכנסת חפץ חיים בירושלים, עם הזמר דויד טויב ורובי בנט ותזמורתו.
  • ישיבת 'בית דוד' בבני-ברק, בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'בינת חיים' ברחוב סוקולוב בבני ברק, בליווי תזמורתו של אלעד כהן.
  • ישיבת 'אור תורה' בבית שמש, בליווי תזמורתו של א. דולינסקי.
  • בבית הכנסת 'שערי תורה' בבית שמש, עם תזמורתו של רפי שטיין.
  • בבית הכנסת חניכי הישיבות נח גילה בבית שמש, עם שמוליק לוטרמן והזמר אברמי וייס.
  • בבית הכנסת הגר"א בבית שמש עם תזמורתו של שמחה ססמן.
  • בית הכנסת 'חניכי הישיבות' באלעד, עם הקלידן יוסי מייזליש.
  • ישיבת 'משך חכמה' לצעירים בבני ברק בליווי תזמורת.
  • בבית הכנסת חב"ד בשכונת רמת שלמה בירושלים, עם לייבל'ה ליפסקר.
  • ישיבת 'חכמת שלמה' ברחובות, עם הזמר שייקה גרינשפן ותזמורתו.
  • ישיבת 'דברי מרדכי' לצעירים בבני ברק, עם הקלידן רפי שטיין.
  • ישיבת 'עטרת יואל' ברחוב אמרי ברוך בבני ברק, עם תזמורתו של מנחם יוספי.
  • ישיבת 'בית שמעיה' באשדוד עם שלמה אשר ותזמורתו.
  • בבית הכנסת 'חזון עובדיה' ברחוב יהודה הנשיא בפתח תקוה, עם התקליטן 'המשמחים'.
  • ישיבה לצעירים 'תפארת הלוי' בשכונת הבוכרים בירושלים, עם הזמר יצחק ריס ותזמורתו.
  • ישיבת נעם פ"ת. רחוב צה"ל 7 עם תזמורת להבה.

מוצאי שבת, ה11.10:

  • שמחת בית השואבה המרכזית בכיכר ספרא בהשתתפות אוהד מושקוביץ, איציק דדיה, אמן הכינור דניאל אהביאל, להקת קינדרלעך, ילד הפלא עוזיה צדוק, בליוויו של  גרשון פריישטט ובהשתתפות אמנים אורחים מחו״ל.המופע ישודר במוצ"ש חי עם מנחם טוקר ברדיו קול חי.
  • כיכר מישקולץ פתח תקווה, עם ליפא שמעלצער, חיים ישראל ויוסף חיים שוואקי.
  • מידד טסה ולהקתו בית הכנסת "שבת אחים" רחוב החיד"א 55 באר שבע.
  • הקלידן יהודה גלברמן עם הזמר שרולי במברגר בישיבה קטנה "אמרי צבי". בקרית ספר.
  • ישיבת ״היכל-טוביה״ בבני ברק, הזמר שלום ברנהולץ יחד עם הקלידן יענקי אזולאי.
  • ישיבת נתיבות יעקב בירושלים בהשתתפות נפתלי דויד ומוטי הכט בלווי תזמורתו של נועם לוי.
  • רמת גן: בית האזרח, שמחת בית השואבה עם הזמר ארז לב ארי.
  • נחלת הר חב"ד: שמחה פרידמן יחד עם הקלידן יוסף חיים.
  • ישיבת מאור התלמוד ברחובות הזמר מאיר גפני עם הקלידן אלכס מיטלמן.
  • קומזיץ לתוך הלילה בבית הכנסת המרכזי קרני שומרון עם גלעד פוטולסקי ותזמורת שלהבת.
  • אלעד: ישיבת היכל אליעזר עם שמעון טובול ולהקתו
  • קבר רחל: לגברים בלבד!!! אהרן רזאל, יונתן רזאל ושלמה כץ.

יום ראשון י"ח תשרי ה – 12.10:

  • חברון עם מרדכי בן דוד, חיים ישראל, ישי ריבו, יוסי ברגר, חזקי סופר, דוד שמחה, עמי כהן ותזמורתו.
  • הקלידן יהודה גלברמן בבית כנסת "החורבה" בירושלים עם הזמר מוטי ארנפלד.
  • אוהד מושקוביץ בשמחת בית השואבה ביישוב חשמונאים.
  • מידד טסה ולהקתו ברחבת בית הספר סיני רחוב הגלבוע 4 יבנה.
  • איציק דדיה בליווי של  גרשון פריישטט בשמחת בית השואבה בבית חב״ד ז׳נבה.
  • אמן הכינור דניאל אהביאל בשמחת בית השואבה וחנוכת בית כנסת ביישוב איתמר.
  • להקת קינדרלעך בשמחת בית השואבה במלון כינר.
  • ישיבת ״פתחי-שערים״ בקריית ספר, הזמר שלום ברנהולץ יחד עם הקלידן יענקי אזולאי.
  • חולון: בית שטיינברג –  מועצת השירה היהודית מארחת צמד ילד.
  • ישיבת מיר ברכפלד עם הזמר יוסי ברגר בליווי עמי כהן ותזמורתו.
  • כפר חב"ד: רחבת 770, שמחה פרידמן עם הקלידן יוסף חיים.
  • שדי חמד: ישיבת עטרת שלמה, מאיר אדלר ואהרלה סאמעט.
  • ישיבת תורת זאב (סולביציק)בירושלים תזמורת שלהבת.
  • היכל התרבות בבאר שבע בשעה 20:30 אודי דוידי מארח את בועז שרעבי. כרטיסים מוזלים ב-20 ש"ח בלבד.
  • ארגון שיח סוד הזמר יענקי דסקאל מקהלת ויזניץ והאורגניסט יענקי רובין בשעה 19:00
  • 13:00 בצהריים באולמי גן הדסים-מודיעין עילית, ארגון בלב אחד, עם גדולי הזמר החסידי: דדי גראוכר – רולי דיקמן – יוסף חיים שוואקי ועוד…
  • נדבורנה ביתר: שמחת בית השואבה המרכזית תערךבמרכז החסידות שבגבעה A בליווי מקהלת האחים שפריי והאורגניסט ישראל וייצמן.
  • חנוכת בית הכנסת החדש באיתמר עם מנדי ג'רופי ותזמורת להבה.
  • אשקלון: מרכז רולר 22:30 הזמר והיוצר רועי לביא במופע מלא.

יום שני ה13.10:

  • הופעה של יעקב שוואקי באשדוד, אמפי הפארק אשדוד, הכניסה בתשלום.
  • מידד טסה ולהקתו החל מהשעה 2 בצהריים עד שעה 3 וחצי מתחם הגנים החדשה ישוב הר ברכה שבשומרון.
  • מידד טסה ולהקתו בית הכנסת חסדי שמואל רחוב הרב מן ההר הר חומה ירושלים החל מ8 בערב.
  • איציק דדיה בליוויו של גרשון פריישטט בשמחת בית השואבה בקהילת סיני פריז.
  • להקת קינדרלעך ועוזיה צדוק בשמחת בית השואבה המרכזית בקניון כפר סבא.
  • ישיבת ״באר-התלמוד״ באלעד, הזמר שלום ברנהולץ יחד עם הקלידן יענקי אזולאי.
  • בישיבה של הרב מוגרבי בחולון עם חיים ברנשטיין מוצאי החג ישיבת חכמת שלמה
    הזמר מוישי ניילנדר ותזמורתו.
  • נתניה, כיכר העצמאות החדשה: ישי לפידות & מועצת השירה היהודית מארחים את האחים גת
  • ישיבת חברון בירושלים בשעה 23:00 עם תזמורת שלהבת.
  • פסטיבל בית שמש: אודי דוידי, יוסף חיים שוואקי, לני סלומון, יואלי דיקמן ותזמורתו באמפיתיאטרון בית שמש.
  • בשעה 19.00 הכנסת ספר תורה באולם זכרון משה – לבית הכנסת מנין אברכים-הגבעה הדרומית רחוב נתיבות המשפט במודיעין עילית עם תזמורת שלהבת.
  • 23:00 בלילה באולפני רדיו קול חי, קומזיץ בהשתתפות מאות בחורי ישיבה בשידור חי, בהנחיית הרב חיים הורביץ והסופר המחנך הרב חיים וולדר.
  • מכון מאיר ירושלים, שמחת בית השואבה של ישיבת מצפה רמון עם תזמורת להבה.
  • שכונת שערי חסד בירושלים מקהלת 'מלכות' בניצוחו של פנחס ביכלר, במעמד הקבלת פני רבו אצל הגר"ש אויערבך.
  • 22:00 ישיבת מבקשי השם, הזמר קובי ברומר עם תזמורתו של דוד איכלביץ.

יום שלישי ה14.10:

  • אירוע של ארגון "בלב אחד" רק עם כרטיסים מיכאל שניצלער ושלוימי גרטנר ועוד.
  • להקת קינדרלעך במופע צעדת ירושלים בשעה 11:00 בגן סאקר בירושלים.
  • חבל מודיעין אחיסמך: מועצת השירה היהודית מארחת את דקלון ואביהו מדינה
  • שמחת בית השואבה בישיבת קטמון רחוב ניקנור 32 ירושלים עם תזמורת שלהבת.

יום חמישי ה16.10: הקפות שניות

  •  גרשון פריישטט ותזמורתו המורחבת בהקפות שניות בכפר חב״ד.
  • איציק דדיה וקובי אפללו בהקפות שניות המרכזיות באשקלון.
  • הקפות שניות עם הקלידן יהודה גלברמן עם הזמר יוני ברגר בישיבת הגדולה כפר חסידים.
  • מידד טסה ולהקתו בית מדרש קול יעקב רחוב בלפור אור עקיבא.
  • ישיבת ״רינת-התלמוד״ בקריית ספר, הזמר שלום ברנהולץ יחד עם הקלידן יענקי אזולאי.
  • קריית מלאכי: בבמה המרכזית, שמחה פרידמן עם "התזמורת העממית".
  • ישיבת טלז סטון עם תזמורת שלהבת.
  • ישיבת תורת דוד, רובע ג-אשדוד.תזמורת סדר שלישי.
  • ישיבת 'נר ישראל' ברחוב רבי חייא באלעד, עם הזמר שלומי גובי והאורגניסט שלומי אנגל.
  • ישיבת 'תורת זאב' בשכונת רמת שלמה בירושלים, יקיימו שמחת חג אצל פטרון הישיבה הנגיד הרב רפאל הררי בביהמ"ד 'משכן רפאל' ברחוב המלך דוד בממילא, עם תזמורת חסידות תולדות אהרון.
  • ישיבת 'פורת יוסף' בעיר העתיקה בירושלים, עם דוד טובי ותזמורתו.
  • בכפר סבא הקפות שניות מרכזיות עם הזמר יענקי זינגבוים ותזמורתו של שניאור רוזנבלום.
  • ברחבת עיריית נס ציונה הקפות שניות עם תזמורתו של אלעד כהן.
  • הקפות שניות בפארק 'ראש העין' ושידור חי ברדיו קול ברמה בהנחיית עמירן בן לולו עם הזמר יניב בן משיח.
  • ישיבת 'כפר חסידים' ברכסים, עם הזמר יוני ברגר והאורגניסט יהודה גלברמן.
  • חברון במערת המכפלה עם הזמר מנדי ג'רופי והאורגניסט מושמוש – משה אברהם.
  • המרכזית בכפר חב"ד בבית הכנסת "בית מנחם", עם הזמר נמואל הרוש ותזמורתו של גרשון פריישטט.
  • ישיבת 'אורחות תורה' בבני-ברק, כמידי שנה הקפות שניות בבית מנהל הישיבה והמוסדות הרב יעקב וירז'בנסקי, בהשתתפות ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן.
  • ישיבת 'בית מתתיהו' בבני ברק, עם תזמורת מורחבת של חסידות קרלין סטולין.
  • ישיבת 'בית הלוי' בראש העין שבראשות הגאון רבי אבנר עפג'ין, עם תזמורתו של אבי אילסון ואשר גבאי.
  • ישיבת 'אוצרות התורה' בבני ברק, עם תזמורתו המורחבת של שלמה ברונר.
  • ישיבת באר התלמוד 'יקירי ירושלים', עם הקלידן רפי שטיין והזמר שרוליק קלצקין.
  • ישיבת ברית יעקב בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת.
  • ארגון 'דרכי חינוך' בבית הכנסת חניכי הישיבות ברחוב אור החיים במודיעין עילית בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'אור לציון' ברחוב אהלי יוסף בירושלים, עם הזמר שלמה כהן ועמי כהן ותזמורתו.
  • קהילת חניכי הישיבות 'תורת ישרים' בבת ים, עם שלמה אשר ותזמורתו.
  • ישיבת 'קהילות יעקב' במודיעין עילית, עם האורגניסט אלחנן ברונר.
  • ישיבת 'גבעת שאול' בשכונה גוש 80 בירושלים, עם הקלידן יוסי מייזליש.
  • ישיבת 'בית שמעיה' בבני ברק, עם הזמר מאיר גפני ועם יואלי דיקמן ותזמורתו.
  • ישיבת 'באר יצחק' טלז סטון, עם שמשון דניאל ותזמורתו ועם הזמר גלעד פוטולסקי.
  • ישיבת 'כנסת יעקב' ברחוב פתח תקוה בירושלים, עם להקת קפנדריא.
  • ישיבת 'חזון עובדיה' בשכונת רוממה בירושלים, בהשתתפות הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף נשיא הישיבה, בליווי אלי פרידמן.
  • ישיבת 'אמרי דעת' בשכונת בית וגן בירושלים, עם הזמר יצחק ריס בליווי הקלידן שמואל יפת.
  • ישיבת פוניבז' בהיכל הישיבה בבני-ברק, מעמד הקפות שניות בשילוב מעמד הכנסת ספר תורה בליווי תזמורת ובהשתתפות קהל אלפים, נדבת איש העסקים מנחם כרמל.
  • בבית הכנסת 'חניכי הישיבות' המרכזי בשכונת נווה יעקב בירושלים, עם יענקי עקשטיין והאורגניסט לייזר הרשקוביץ.
  • ישיבת 'חכמת שלמה' בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת,
  • ישיבת 'עטרת ישראל' בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'אור ישראל' בשכונת גני-הדר בפתח-תקוה, עם הקלידן יענקי רובין ומקהלת ויז'ניץ.
  • ישיבת 'דרך חכמה' בשכונת הר נוף בירושלים, בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'תורת משה' (לייזרוק), בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'זוהר התורה' ברחוב סורוצקין בירושלים, עם הזמר אבי ריס ותזמורתו של שאול כהן.
  • ישיבת 'נחלת הלויים' בחיפה, הקפות שניות מסורתיות – ללא תזמורת.
  • ישיבת 'תפארת שרגא' בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת
  • ישיבת 'חברת אהבת שלום' בראשות המקובל הגר"י הלל, הקפות שניות המסורתיות בהיכל הישיבה סמוך לכיכר השבת בירושלים.
  • ישיבת אור החיים', אלפים מכל קצוות הארץ נוהרים לישיבה, לאירוע בליווי תזמורתם של יהודה נפתלי ואבישי נקי.
  • בבית הכנסת 'בני הישיבות' בביתר עילית, בליווי תזמורת.
  • במרכז חסידות סלאנים ברחוב דורש טוב בירושלים, בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'אור ברוך' בשכונת בית וגן בירושלים, עם שלמה ברונר ותזמורתו.
  • בית המדרש 'התאחדות האברכים' ברחוב אבן שפרוט 5 בני ברק, בליווי הזמר אייל אליהו ותזמורתו.
  • ישיבת 'דעת חיים' בשכונת בית וגן בירושלים, עם רולי דיקמן ותזמורתו.
  • ישיבת רש"י ברחוב צפניה בירושלים, בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'נחלת דוד' הגדולה בפתח תקוה, בליווי תזמורת.
  • ישיבת ראשון לציון בראשות הגרי"מ דרוק, בליווי תזמורת.
  • הישיבה הגדולה הספרדית 'יסודות' בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'חכמת התורה' בירושלים, עם הבעל מנגן יענקי רובין.
  • ישיבת 'כנסת שלום' בבני ברק, בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'משכנות התורה' בבני-ברק, בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'רמת אשכול' בירושלים, עם תזמורתו של הזמר נחמן לוי.
  • ישיבת עטרת חכמים ברחוב החיים 4 תל גיבורים חולון בראשותו של הגר"ח רבי, בליווי תזמורתו של אביחי חג'ג' בהרכב מלא.
  • מוסדות 'תפארת ישראל' בקרית משה ירושלים, בליווי תזמורת.
  • בית הכנסת 'משכן שרגא' בשכונת רמות בירושלים, בליווי תזמורת.
  • בית הכנסת 'חניכי הישיבות' בשכונת קרית הרצוג בבני-ברק, בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'רשב"י' ברחוב השל"ה בבני-ברק, עם צאת החג הקפות שניות בליווי תזמורת.
  • בית הכנסת המרכזי חניכי הישיבות בפרדס כץ, עם שייקה גרינשפן ותזמורתו.
  • בית הכנסת המרכזי 'אהל יוסף' בבית חלקיה, בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'ברכת אפרים' ברחוב טבריה בבני-ברק, בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'מאור התורה' בירושלים, בליווי תזמורת.
  • ישיבת רינת-התלמוד, עם הזמר שלום ברנהולץ והקלידן יענקי אזולאי.
  • בבית המדרש 'ברך משה' סאטמאר ברחוב יונה בירושלים, בליווי תזמורת.
  • ישיבת 'רינת התורה' בירושלים, בליווי תזמורתו של אלעד כהן החל מהשעה 12:00 בלילה ועד שעות הבוקר.
  • בבית המדרש 'יד נצח לדוד' בשכונת רמות א' בירושלים, בליווי תזמורת.
  • בבית הכנסת 'קהילת אשכנז' ברחוב יעל בשכונת שיכון ג' בבני-ברק, בליווי תזמורת.
  • בבית הכנסת 'חניכי הישיבות' שעל ידי תלמוד תורה שתילי זיתים בבני-ברק, בליווי תזמורת.

 

קרידט צילום: ישראל ברדוגו

unnamed

IMG-20141010-WA0009

IMG-20141010-WA0007

IMG-20141010-WA0006

IMG-20141010-WA0004unnamed (1)IMG-20141005-WA0011

 

IMG-20141005-WA0012

unnamed (2)

unnamed (3)unnamed (4)unnamed (5)IMG-20141005-WA0096

IMG-20141006-WA0010

IMG-20141006-WA0011

IMG-20141006-WA0012

IMG-20141006-WA0014 (1)

IMG-20141006-WA0033
תמונה 1

תמונה 3

תמונה 4

 

IMG-20141010-WA0004IMG-20141010-WA0006IMG-20141010-WA0007IMG-20141010-WA0009unnamed (1)unnamed

 

unnamed

unnamed (2)IMG-20141006-WA0061
unnamed (2)

 


דעות הגולשים
  1. יוסף   ב-   06/10/2014 שעה 16:28

    בישיבת נתיבות יעקב בירושלים במוצ"ש חוה"מ בהשתתפות נפתלי דויד ומוטי הכט בלווי תזמורתו של נועם לוי

    • מערכת גאולה FM   ב-   06/10/2014 שעה 18:56

      תודה יוסף, עודכן. ניתן להמשיך ולעדכן דרך המסר לשידור

  2. יוסף   ב-   07/10/2014 שעה 10:21

    יום חמישי מוצאי חג ראשון בישיבת עטרת שלמה בירושלים עם שייע ברים ויוסף דוידוביץ

  3. יוסף   ב-   07/10/2014 שעה 10:22

    יום ראשון י"ח תשרי בישיבת מיר ברכפלד עם יוסי ברגר ועמי כהן

  4. יוסף   ב-   07/10/2014 שעה 16:52

    מוצאי חג ראשון ישיבת ים התורה בירושלים עם הזמר רולי דיקמן והאורגניסט שמואל יפת
    יום ראשון בישיבת תורת זאב (סולביציק)בירושלים תזמורת שלהבת

  5. שירה מ.   ב-   07/10/2014 שעה 17:42

    יש אפשרות לעדכן בשעות שבהם מתקיים שמחת בית השואבה בישיבות??
    כגון: מיר, חברון וכו' וכו'…

  6. יוסף   ב-   07/10/2014 שעה 21:33

    יש לכם טעות קטנה ישיבת נתיבות יעקב בירושלים היא "סטפנסקי" ובטעות כתבתם את זה בתור שתי ישיבות נפרדות

  7. ר.....ב .............ק   ב-   07/10/2014 שעה 21:43

    אז כנירה אין הופעות בצפון כול כך משעמם אצלי בסוכת באסה..

  8. שירה   ב-   08/10/2014 שעה 11:43

    היי רבקי אני אולי הולכת להופעה של כיכר ספרא במוצאי שבת איזה כיףףףףףף 🙂

  9. אלי   ב-   12/10/2014 שעה 1:04

    בישיבת חברון גבעת מרדכי יום שני עם תזמורת שלהבת בניצוחו של גלעד פוטולסקי

  10. שירה   ב-   12/10/2014 שעה 10:12

    ביום שני כתוב שהקינדרלעך ועוזיה צדוק יופיעו בכפר סבא ובתמונה של זה קצת יותר למטה לא כתוב על עוזיה צדוק זה משנה ??????

  11. אלי   ב-   12/10/2014 שעה 13:00

    אני מבין גם עברית אין צורך לכתוב גם באנגלית "תודהה לך" זה לא יוסיף לי טעם בחיים…….
    Thank you too

  12. ר.....ב .............ק   ב-   12/10/2014 שעה 22:31

    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אביתררררררררנ בן דוד שלי הציג איתו אבל אין קשר למוזיקה ויש משו במה ששאת אומרת

  13. יוסף   ב-   13/10/2014 שעה 9:50

    בנות…
    אני חושב שאין שום קשר בין תגובתכן לבין גוף הכתבה אז בבקשה הימנעו מכתיבת תגובות לא קשורות!!!!!!!!

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.* שדות מסומנים הם חובה